SLOWTHAI S KAPELOU A NOVÝM ALBUMOM NA POHODE 2023

Málokedy sa stane, že dvakrát po sebe zavoláme na letisko toho istého umelca. To, čo však slowthai predviedol na pódiu v roku 2022, nás presvedčilo, že chceme viac a veríme, že aj vy. slowthai je raper, ktorý je srdcom rocker, jeho texty sú ostré ako britva a vystúpenia sú mimotelový zážitok.
Opätovné booknutie tohoto rapera vysvetľuje Michal Kaščák: „Koncert slowthaia patril jednoznačne k vrcholom minulého ročníka Pohody. Keď sme sa dopočuli, že plánuje hrať s kapelou, neváhali sme ani chvíľu. slowthai sa tak dostane na hlavné pódium a to už vo štvrtok večer. Už sa tešíme na jeho parádny divoký koncert!“
slowthai nemá problém svojím vokálom zapadnúť do akéhokoľvek žánru, takže ste ho mohli počuť aj vo viacerých spoluprácach: Gorillaz, Disclosure, Flume, Mura Masa, Idles, James Blake, Skepta, Tyler, The Creator, či Shygirl, ktorá taktiež tento rok vystúpi na Pohode.
NME jeho live koncert okomentovalo, že ide o “rapového diabla“, Neon Music sa zase vyjadrili, že nie každý UK raper ma takúto dobrú povesť svojimi live vystúpeniami.
Hovorí sa, že magické momenty sa neopakujú dvakrát, ale vyzerá to, že výnimka potvrdzuje pravidlo a veríme, že sa tešíte rovnako ako my.